Agroturystyka kaszuby

Kulig Kaszuby / Pomorskie - Zima 2017 - Oferta

Kaszuby kuligi konne 2017 poprzez kaszubskie lasy. Ognisko i pieczenie kiełbasek. Duża porcja śmiechu i świetna zabawa gwarantowana. Zobacz szczegóły naszej oferty kuligu na Kaszubach.

Zimą zapraszamy do serca Kaszub Skoczkowa (woj. pomorskie) - na Kulig czyli Białe Kaszubskie Zimowe Szaleństwo.
Poprzez nasze pełne wrażeń kuligi (także z pochodniami) nasi goście mogą przekonać się jak piękne są Kaszuby zimą.

Naszym gościom proponujemy kulig na Kaszubach konny z zaprzęgiem, trasa ok. 6 km. Z dala od zgiełku , tłumów czy innych kuligów (tak jak to często ma miejsce koło Wieżycy czy Szymbarku.) Cała trasa prowadzi poprzez niezwykle urokliwe zaśnieżone lasy Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego (chroniony prawnie obszar ze względu na przepiękne i unikalne krajobrazy).

W czasie lub po kuligu ognisko, pieczenie kiełbasek, zabawy na śniegu, a także wiele innych atrakcji...

Jednym słowem duża porcja śmiechu i świetna zabawa gwarantowana.

Zapraszamy na kuligi 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli). Dodatkowo poza weekendem (od poniedziałku do piątku) specjalne promocyjne ceny.

Możliwość rezerwacji noclegów w komfortowych kwaterach agroturystycznych.

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. : 504 844 170


04.01.2017 r. - Mamy upragniony śnieg na Kaszubach w naszym Skoczkowie, w końcu pojawiła się prawdziwa Zima. Jezioro Jelenie coraz mocniej zamarza.

06.01.2017 r. - Śniegu jest wystarczająca warstwa, by rozpocząć pierwsze tegoroczne kuligi. Na jeziorze, pojawiają się pierwsi odważni wędkarze podlodowi. Widok zamarzniętego jeziora niesamowity.

08.01.2017 r. - Po ostatniej nocy, śniegu jeszcze więcej. Warunki idealne na kulig, Kaszuby całe przykryte białym puchem, drogi leśne pięknie zaśnieżone. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i rezerwacji terminu kuligu :)


Zdjęcia z naszych zimowych kuligów:

kulig na kaszubach kulig na kaszubach kulig na kaszubach kulig na kaszubach Konie Konie Konie ognisko po kuligu


Skoczkowo to świetne miejsce na zimowy wypoczynek czy ferie zimowe na Kaszubach. Idealne miejsce do spokojnego wypoczynku (spacery po zamarzniętym jeziorze Wdzydzkim lub pięknym zaśnieżonym lesie), jak i do uprawiania sportów zimowych (narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, nordic-walking, wędkarstwo podlodowe).
Jak już zostało wspomniane wcześniej na miejscu organizujemy kuligi. Dużą porcję śmiechu i zabawy zapewniają także naszym gościom, zjazdy z pobliskiej górki na sankach jak i workach wypchanych sianem.

Zima wokół naszego gospodarstwa:

kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima kaszuby zima